Šifra: 14-533661

DIGITUS Gigabit Mediaconverter up to 0.5km

✰✰✰✰✰ (ocijenilo korisnika: 0)
Cijena:
672,02 kn

Naša najniža cijena za gotovinsko/virmansko plaćanje: 631,00 kn

  • Cijena dostave za ovaj artikl iznosi 35,00 kn.
    Za kupnje iznad 2.000,00 kn dostava je besplatna.

  • Artikl je moguće platiti kreditnom karticom u ratama.
    (Već od 18,67 kn/mj)



  • Dostupno na skladištu dobavljača, isporuka unutar 3-7 radnih dana.

DIGITUS Gigabit Media converter, RJ45 / ST

The media converter provides a solution for the migration of copper and fiber optic signals. It allows you to access fiber optic technology and bridge several kilometers without replacing your entire network cabling.

Features:

  • Converts wire-based network signals to fiber optic signals
  • High quality and high reliability
  • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-SX
  • Ports: 1x RJ45, 1x ST Duplex
  • Range: up to 0.5 km
  • Wavelength: 850 nm
  • Multimode Dual Fiber
  • Auto-MDI/MDI-X for cable detection
  • Auto detection of full and half duplex
  • Diagnostic LEDs for status and activity monitoring
  • Suitable for 50/125µm and 62.5/125µm multimode fiber optic cable
  • Transmitting power: Minimum -17 dBm, Maximum -12 dBm
  • Reception sensitivity: Minimum -20 dBm
  • Supported standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • 2 MB buffer memory
  • Dimensions (L x W x H): 95 mm x 70 mm x 26 mm
  • Weight: 200 g



Trebate dodatne informacije o ovom artiklu?

Pošaljite nam upit
Type
Type: Media Converter

Performance
Max. Range (km): 0,5

Equipment
Network (RJ45) Ports: Yes
Network (ST) Ports: Yes
WLAN Standard: IEEE 802.3u

Supported Network Protocols
IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: Yes
IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: Yes
IEEE 802.3z 1000-BASE-SX, Gigabit Ethernet: Yes

General
Colour: Black
Dimensions (mm): 95 x 70 x 26
Weight (g): 200

Komentirajte proizvod



Budite prvi koji ćete dati svoje mišljenje o proizvodu!

BESPLATNA DOSTAVA

Za narudžbe iznad 2.000 kn dostava je besplatna. Više info

PLAĆANJE POUZEĆEM

Sve naše narudžbe moguće je platiti prilikom preuzimanja pošiljke.

KUPNJA NA RATE

Karticama Premium Visa, MasterCard, Visa i Diners plaćajte do 36 rata iznose iznad 200 kn

mpc