LG 50QNED8EB3F.AEU Smart TV
(ocijenilo: 0 korisnik/a)
Šifra: 14-241826 | Brand: LG
LG
  • Dostupno za narudžbu, isporuka unutar 3 do 14 radnih dana
  • Mogućnost plaćanja na rate
LG 50QNED8EB3F.AEU Smart TV
OPIS PROIZVODA
Obrada slike i podrška za HDR
Obradu slike obavlja α7 Gen9 4K AI procesor koji analizira signale slike i prilagođava parametre poput kontrasta, gradacije boja i oštrine ovisno o sadržaju. Podržani HDR formati, uključujući HDR10, HLG i HGiG, proširuju raspon vidljive svjetline tako da se detalji u svijetlim i tamnim područjima lakše vide. Izvorna brzina osvježavanja panela je 60 Hz i dizajnirana je za glatku reprodukciju uobičajenog TV, streaming i igraćeg sadržaja.
Reprodukcija zvuka i audio priključci
Priključci i značajke za igranje
Montaža
Za montažu na zid, uređaj podržava VESA standard 200 × 200 mm i stoga je kompatibilan s uobičajenim zidnim nosačima.
ZNAČAJKE PROIZVODA
4K QNED zaslon s 3840 × 2160 piksela
Dijagonala zaslona 50 inča (126 cm)
Mini LED pozadinsko osvjetljenje
α7 Gen9 4K AI procesor za obradu slikovnog signala
HDR podrška (uključujući HDR10, HLG, HGiG)
Funkcije pametnog televizora putem webOS-a 26
WiFi i LAN veza za pristup mreži
Podrška za Dolby Atmos za obradu kompatibilnih audio formata
Optimizator igara i VRR za kompatibilan igraći sadržaj
HDMI i USB priključci za spajanje uređaja
Bluetooth za bežične veze
Osnovne karakteristike:
Dimenzije s postoljem (Š × V × D): cca. 112 × 71 × 24 cm
Težina 9,9 kg
Operativni sustav webOS
Povezivost Wi-Fi
Bluetooth
Razred energetske učinkovitosti G
Potrošnja energije u uključenom stanju (kWh/1000h) 71
Potrošnja energije u uključenom HDR načinu rada (kWh/1000h) 104
Zaslon Dijagonala zaslona (cm) 126
Dijagonala zaslona 50"
Maks. rezolucija (pikseli) 3840 x 2160
Brzina osvježavanja (Hz) 60
Adaptivna sinkronizacija NVIDIA G-Sync + AMD FreeSync
Standard montaže VESA (mm) 200x200
Višekanalni zvuk Dolby Atmos
Osnovne karakteristike:
Težina 9,9 kg
Operativni sustav webOS
PovezivostWi-Fi
Bluetooth
Dijagonala zaslona 50"