TV 43 LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
(ocijenilo: 0 korisnik/a)
Šifra: 28-TVALI-LCD0004 | Brand: LIN
  • Dostupno za narudžbu, isporuka unutar 3 do 14 radnih dana
  • Mogućnost plaćanja na rate
Opis proizvoda:
LIN 43LFHD1850 je pametni televizor od 43 inča koji donosi Full HD kvalitetu slike i moderan LED Direct-LED prikaz za jasne i žive boje.
DVB-T2 tuner osigurava da možete pratiti digitalne televizijske programe visoke rezolucije.
Dva HDMI i dva USB porta omogućuju jednostavno povezivanje multimedije, konzola i dodataka.
Zvuk dolazi iz dva zvučnika snage po 10 W, što zadovoljava osnovne potrebe kućne zabave.
Energetska klasa SDR-a je E, što ga čini razumnim izborom po pitanju potrošnje energije.
Osnovne karakteristike:
ModelLIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
Dijagonala zaslona43″ (109,2 cm)
Rezolucija1920 × 1080 (Full HD)
Tehnologija prikazaLED, Direct-LED
Omjer stranica16:9
Stopa osvježavanja60 Hz
Smart TVDa
TunerDVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Wi-Fi / LANDa / Da
Ulazi / priključci2× HDMI, 2× USB, 1× Ethernet, izlaz za slušalice, CI utor
Snaga zvuka2 × 10 W
BojaCrna
Visina s postoljem616 mm
Visina bez postolja563 mm
Širina s postoljem96,7 cm
Širina bez postolja96,7 cm
Dubina s postoljem22,2 cm
Dubina bez postolja89 mm
Težina s postoljem6,2 kg
Energetska klasa (SDR)E
Potrošnja energije / 1000 h42 kWh
SPECIFIKACIJE
Zaslon
Dijagonala zaslona109,2 cm (43")
Tip HDFull HD
Tehnologija zaslonaLED
Tip LED pozadinskog osvjetljenjaDirect-LED
Oblik zaslonaRavan
Izvorni omjer stranica16:9
Izvorna stopa osvježavanja60 Hz
Rezolucija zaslona1920 x 1080 piksela
TV tuner
Tip tuneraAnalogni
Sustav digitalnog signalaDVB-C, DVB-S, DVB-S2
Pametne funkcije
Smart TVDa
Wi-FiDa
Web preglednikDa
Standardi Wi-Fi802.11 b/g/n
Zvuk
Broj zvučnika2
RMS snaga2 x 10 W
Dizajn
VESA montažaDa
Boja proizvodaCrna
Performanse
TeletekstDa
Priključci i sučelja
Broj HDMI priključaka2
Broj USB priključaka2
Ethernet LAN (RJ-45)1
CI utor1
Izlaz za slušaliceDa
HDMI verzija1.4a
USB verzija2.0
Napajanje
Skala energetske učinkovitostiA do G
Energetski razred (SDR)E
Potrošnja energije (SDR) na 1000 h42 kWh
Težina i dimenzije
Širina (s postoljem)96,7 cm
Dubina (s postoljem)22,2 cm
Visina (s postoljem)616 mm
Širina (bez postolja)967 mm
Dubina (bez postolja)89 mm
Visina (bez postolja)563 mm